Vaterpolo: Međunarodni turnir za juniore

167

Od 1. do 6. avgusta, na bazenu SC „Banjica“ biće održan Međunarodni turnir za juniore u vaterpolu.

Pored Srbije igraće i 12 reprezentacija sastavljenih od mladih sportista rođenih 2001. godine i mlađih: Rumunija, Italija, Bugarska, Gruzija, Nemačka, Mađarska, Hrvatska, Crna Gora, Slovačka, Australija, Saudijska Arabija i Malta.

Selektor Nenad Vasilovski odredio je igrače koji će igrati na turniru i na spisku su: Mišović (Crvena zvezda), Slavković (Partizan), Eraković (Šabac), Bojović (Radnički),Mihailović (Crvena zvezda), Rončević (Vojvodina), Ćetković (Zemun), Radović (Crvena zvezda), Branković (Partizan), Milojević (Crvena zvezda), Stanojević (Radnički), Kovačević (Zemun), Mitrović (Partizan), Marić (Vojvodina) i Bućan (Partizan). U stručnom štabu su još teneri: Mijalkovski, Božić, Filipović i Stanković.

Ekipe su podeljene u dve grupe. Srbija je u grupi „A“ sa Rumunijom, Italijom, Bugarskom, Gruzijom, Nemačkom i Mađarskom, a u grupi „B“ su Hrvatska, Crna Gora, Slovačka, Australija, Saudijska Arabija, Malta. (danubeogradu.rs)

Međunarodni turnir za juniore – raspored
1. avgust: Italija – Nemačka (8.30), Rumunija – Mađarska (9.50), Bugarska – Gruzija (11.10), Slovačka – Australija (13), Crna Gora – Saudijska Arabija (14.20), Hrvatska – Malta (15.40), Nemačka – Bugarska (17.30), Mađarska – Italija (18.50), Srbija – Rumunija (20.10).

2. avgust: Malta – Australija (9), Saudijska Arabija – Slovačka (10.20), Hrvatska – Crna Gora (11.40), Gruzija – Nemačka (16), Bugarska – Mađarska (17.20), Italija – Srbija (18.40).

3. avgust: Australija – Saudijska Arabija (9), Crna Gora – Malta (10.20), Slovačka – Hrvatska (11.40), Mađarska – Gruzija (16), Rumunija – Italija (17.20), Srbija – Bugarska (18.40).

4. avgust: Bugarska – Rumunija (8.30), Nemačka – Mađarska (9.50), Gruzija – Srbija (11.10), Malta – Saudijska Arabija (13), Hrvatska – Australija (14.20), Crna Gora – Slovačka (15.40), Italija – Bugarska (17.30), Rumunija – Gruzija (18.50), Srbija – Nemačka (20.10).

5. avgust: Saudijska Arabija – Hrvatska (9), Australija – Crna Gora (10.20), Slovačka – Malta (11.40), Nemačka – Rumunija (16), Gruzija – Italija (17.20), Mađarska – Srbija (18.40)

6. avgust: A6 – B6 (11 mesto u 8.30), A5 – B5 (9. mesto u 9.50), A4 – B4 (7. mesto u 11.10), A3 – B3 (5. mesto u 13), A2 – B2 (3. mesto u 14.20), A1 – B1 (1. mesto u 15.40).

 



Komentari

komentara

Comments are closed.

Close